prezenty

Szkolenia dla właścicieli Subaru

Od tego wszystko się zaczęło. Programy przygotowane zostały przy współudziale Krzysztofa Hołowczyca na potrzeby powstającej w 2000 roku Szkoły Jazdy Subaru -najstarszej w Polsce markowej akademii jazdy.

Szkolenie to stanowi integralną część zakupu nowego samochodu dla wybranych modeli Subaru zakupionej w oficjalnej polskiej sieci dealerów tej marki i można je odbyć bezpłatnie do roku od daty zakupu samochodu. Do programu zakwalifikowane są modele: WRX STI, BRZ, Forester XT, modele wyposażone w system EyeSight oraz te napędzane silnikiem Boxer Diesel (ze skrzynią manualną).

Szkolenia odbywają się w w ośrodku wiodącym Szkoły Jazdy Subaru - ODTJ -Tor Kielce w Miedzianej Górze, sporadycznie na Torze Łódź w Strykowie oraz w ODTJ Międzychód (50 km na południe od Poznania).

Szkolenia są realizowane przez cały rok, jeden/dwa razy w miesiącu, głównie od wtorku do piątku.

Na prawym fotelu zasiadają najbardziej doświadczeni instruktorzy Szkoły Jazdy Subaru. Wśród nich można spotkać m.in. aktualnego rajdowego samochodowego Mistrza Europy ERC2 Wojtka Chuchałę.

Charakterystyka szkoleń:

Program bazuje na klasycznym szkoleniu I stopnia w grupie do 10 osób. Chcąc w pełni wykorzystać ponad przeciętne możliwości silnika Subaru Boxer Diesel podczas jednego z modułów szkoleniowych dajemy Państwu możliwość treningu wykorzystania potencjału silnika bez ryzyka uszkodzenia sprzęgła oraz prawidłowe przeniesienie napędu.

Program szkolenia Boxer Diesel

Szkolenie realizowane są w małych kilkuosobowych grupach oparte w dużej mierze na ćwiczeniach doskonalących technikę jazdy. Na jednej z prób dajemy Państwu sprawdzenie właściwości trakcyjnych Foresterów XT, napędu Symmetrical AWD oraz systemów elektronicznych podczas pokonywania takich modułów jak: strome podjazdy i zjazdy, krzyżowanie osi, trawers oraz przejazd przez bród. Wszystko to w bezpiecznych dla Państwa samochodów warunkach na specjalnie przygotowanej trasie terenowej.

Program szkolenia Forester XT 

Ze względu na wymagający, a jednocześnie mogący dawać wiele przyjemności z jazdy napęd wyłącznie na tylne koła, Subaru BRZ doskonale nadaje się do treningów z bezpiecznej jazdy w Szkole Jazdy Subaru. Szkolenie zakłada trening zarówno przy aktywnym, jak i wyłączonym systemie VDCS (system stabilizacji toru jazdy) i jest prowadzone w układzie jeden na jeden wyłącznie na Torze Kielce.

Program szkolenia Subaru BRZ

Program w dużej mierze bazuje na ćwiczeniach doskonalących technikę bezpiecznej jazdy. Jednym z modułów będzie zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem systemu EyeSight – hamowanie przed przeszkodą, użycie Adaptacyjnego Tempomatu. Szkolenie jest prowadzone w małych grupach co daje gwarancję dobrego kontaktu z instruktorem.

Program szkolenia EyeSight ( Subaru Levorg, Subaru Outback) 

Ekskluzywne szkolenie dla właścicieli samochodów Subaru Impreza WRX STI. Prowadzone wyłącznie na Torze Kielce w układzie jeden na jeden co oznacza, że do jednego uczestnika przypisany jest jeden instruktor. Szkolenie obejmuje klasyczne elementy treningu bezpiecznej jazdy z uwzględnieniem specyfiki modelu, w tym efektywne użycie napędu Symmetrical AWD, Active Torque Vectoring oraz nastawień centralnego dyferencjału.

Program szkolenia Subaru Impreza STI

  • spadek szkodowości we flocie,     
  • niższe koszty ubezpieczeń,
  • podniesienie umiejętności bezpiecznej jazdy


  • spadek szkodowości we flocie,     
  • niższe koszty ubezpieczeń,
  • podniesienie umiejętności bezpiecznej jazdy


Tor Kielce, Tor Łódź oraz ODTJ Międzychód

Obiekty szkoleniowe
ODTJ
KIELCE
ODTJ KIELCE

Ośrodek Szkoleniowy - ODTJ - TOR KIELCE - ODTJ - KIELCE

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
TOR 
ŁÓDŹ
TOR ŁÓDŹ

Ośrodek Szkoleniowy - TOR ŁÓDŹ

Specyfikacja toru
Obiekty szkoleniowe
ODTJ 
MIĘDZYCHÓD
ODTJ MIĘDZYCHÓD

OŚRODEK SZKOLENIOWY - ODTJ MIĘDZYCHÓD

Specyfikacja toru

Doświadczona kadra instruktorów

Instruktorzy

Cennik wynajmu samochodów w SJS.Szkolenia I stopnia - Tor Kielce

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

Małgorzata Grucel
Specjalista DS. Szkoleń - Klienci indywidualni

Kom.: +48 664 128 812

e-mail: mgrucel@sjs.pl

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj