prezenty

SZKOLENIA III STOPNIA

Skorzystaj z naszego niemal 20-letniego doświadczenia zarówno w treningu kierowców amatorów jak i zawodników na najwyższym poziomie. Zapraszamy na szkolenia sportowe. Są one prowadzone wyłącznie w grupach najbardziej zaawansowanych kierowców amatorów i dla zawodników. Krojone w dużym stopniu „na miarę” zakładają wprowadzenie w tajniki sportowych technik prowadzeni samochodów. Ich jakość oraz dynamikę gwarantuje kadra instruktorów doświadczonych w sporcie motorowym z Rajdowym Mistrzem Europy ERC2 Wojtkiem Chuchałą na czele.

Wchodząc na grunt motorsportu, aby zwiększyć efekty treningu proponujemy zawsze udział w nim własnym samochodem. Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe i powodować może pewne ograniczenia. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu jednego z samochodów dostępnych w naszym parku maszyn (Link do samochodów)

Szkolenia sportowe kierowane są wyłącznie do osób indywidualnych które ukończyły już zajęcia II stopnia w SJS Driving Academy lub podobny trening w innej szkole jazdy.

CZAS TRWANIA: 6H
CENA 1300 zł
1/1 1 osoba

PROGRAM SZKOLENIADOPASOWANY DO OCZEKIWAŃ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKAGDZIE?

TOR WYŚCIGOWY KIELCE
Obiekty szkoleniowe
ODTJ
KIELCE
ODTJ KIELCE

Ośrodek Szkoleniowy - ODTJ - TOR KIELCE - ODTJ - KIELCE

Specyfikacja toru

Cennik wynajmu samochodów w SJS.Szkolenia I stopnia - Tor Kielce

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

skontaktuj się

CHCESZ ZAMÓWIĆ SZKOLENIE? Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym specjalistą

Małgorzata Grucel
Specjalista DS. Szkoleń - Klienci indywidualni

Kom.: +48 664 128 812

e-mail: mgrucel@sjs.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJS S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. 2014 r. poz. 1182) w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182.) informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie drogą elektroniczną. Informujemy także, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj