prezenty

SZKOLENIA III STOPNIA

Skorzystaj z naszego niemal 20-letniego doświadczenia zarówno w treningu kierowców amatorów jak i zawodników na najwyższym poziomie. Zapraszamy na szkolenia sportowe. Są one prowadzone wyłącznie w grupach najbardziej zaawansowanych kierowców amatorów i dla zawodników. Krojone w dużym stopniu „na miarę” zakładają wprowadzenie w tajniki sportowych technik prowadzeni samochodów. Ich jakość oraz dynamikę gwarantuje kadra instruktorów doświadczonych w sporcie motorowym z Rajdowym Mistrzem Europy ERC2 Wojtkiem Chuchałą na czele.

Wchodząc na grunt motorsportu, aby zwiększyć efekty treningu proponujemy zawsze udział w nim własnym samochodem. Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe i powodować może pewne ograniczenia. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu jednego z samochodów dostępnych w naszym parku maszyn (Link do samochodów)

Szkolenia sportowe kierowane są wyłącznie do osób indywidualnych które ukończyły już zajęcia II stopnia w SJS Driving Academy lub podobny trening w innej szkole jazdy.

CZAS TRWANIA: 6H
CENA 1300 zł
1/1 1 osoba

PROGRAM SZKOLENIADOPASOWANY DO OCZEKIWAŃ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKAGDZIE?

Obiekty szkoleniowe
ODTJ
KIELCE
ODTJ KIELCE

Ośrodek Szkoleniowy - ODTJ - TOR KIELCE - ODTJ - KIELCE

Specyfikacja toru

INSTRUKTORZY

Instruktorzy

Kadra instruktorów techniki jazdy Akademii Kierowcy obecnie liczy 15 instruktorów. Ich uprawnienia potwierdzone są w świadectwie instruktora techniki jazdy. Wszystkich łączy profesjonalizm w swym fachu oraz ogromny bagaż doświadczenia zdobywany podczas szkoleń. To również sztab specjalistów nie tylko w zakresie kat. B, ale również kat. A, C, C+E i D.

Cennik wynajmu samochodów w SJS.Szkolenia I stopnia - Tor Kielce

samochód

zdjęcie

rocznik

moc

Cena Brutto
grupowe (max. 10os.)

Cena Brutto
w układzie 1/1

skontaktuj się

CHCESZ ZAMÓWIĆ SZKOLENIE? Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym specjalistą

Małgorzata Grucel
Specjalista DS. Szkoleń - Klienci indywidualni

Kom.: +48 664 128 812

e-mail: mgrucel@sjs.pl

Zobacz inne podstrony

Close

Wyszukaj